راهنمای دانلود ومشاهده دوره های آموزشی

دوستان و عزیزانی که محصولات آموزشی اهرا را تهیه کرده اند یا قصد تهیه هر یک از دوره ها را دارند می توانند با استفاده از نرم افزار اسپات پلیر تمامی بخش های آموزش را دریافت کنند.استفاده از این نرم افزار جهت ارتقای سطح آموزش، دسترسی سریعتر به همه بخش ها، احترام به حقوق خریداران محصول و جلوگیری از انتشار غیر قانونی آن است.

شما بعد از ورود به سایت اهرا و انتخاب دوره آموزشی مد نظرتون از این قسمت وتب دوره های آموزشی اهرا

وارد صفحه دوره ها میشوید و بعد از انتخاب دوره مد نظرتون ونهایت بعد از چند کلیک و ثبت نام درسایت به قسمت پرداخت بانک منتقل میشود.

وبعد از پرداخت وتسویه  بانکی به صفحه دانلود دوره و منتقل میشوید.
نحوه نصب نرم افزار اسپات پلیر و فعالسازی دوره

ابتدا باید نرم افزار اسپات پلیر را بر اساس نوع سیستم عامل دانلود و نصب کنید اینجا لطفا دقت نماید که میخواهید دوره رو در کدام پلتفرم مشاهده نماید از بین گزینه ها یکی را انتخاب ودانلود نمایید. لینک دانلود نرم افزار ها در صفحه ای که  بعد از پرداخت منتقل میشه قرار داده شده است.بعد از نصب نرم افزار اسپات پلیر باید لایسنس محصول خریداری شده را از قسمت مشخص شده  copy کنید.  

در این مرحله لایسنس محصول خریداری شده را کپی کنید و وارد نرم افزار اسپات پلیر شوید و مطابق تصویر زیر لایسنس کپی شده را در کادر لایسنس که بر روی نرم افزار قرار دارد Paste کنید. تماه فصل ها ودرس های دوره بصورت دسته بندی شده باز شده ومشاهده نمایید

لایسنس محصولات

استفاده از هر محصول آموزشی مختص یک هنر جو است و برای هر هنر جو یک لایسنس تولید می شود. توجه داشته باشید که لایسنس مورد نظر فقط بر روی یک سیستم عامل قابل نصب است یعنی بر روی یک سیستم کامپیوتر یا موبایل یا مرورگر تحت وب.

بعد از فعال سازی لایسنس، امکان اجرای آموزش و دسترسی به فایل های آموزشی بر روی دستگاه دیگر، امکان پذیر نخواهد بود.

دسترسی به آپدیت ها در نرم افزار اسپات پلیر

دوستان و عزیزانی که محصول آموزشی را خریداری کردند، مطابق آنچه که قبلا گفته شده می توانند بصورت رایگان به آپدیت ها و بخش های جدید دوره های اهرا دسترسی داشته باشند. در واقع هر دوره ای که آپدیت می شود، بخش های جدید بصورت خودکار بر روی نرم افزار اسپات پلیر نمایش داده می شود که دسترسی شما عزیزان را به مراتب راحت تر خواهد کرد.

جلسات و بخش های آموزش بصورت خودکار بر روی سیستم شما یا موبایل شما ذخیره می شود و نیازی به دانلود مجدد بخش های آموزش نخواهید داشت و  حجم اینترنت شما استفاده نخواهد شد. همچنین کیفیت نمایش ویدئو ها براساس سرعت و پهنای باند اینترنت شما بصورت خودکار تنظیم خواهد شد تا زمانیکه سرعت اینترنت مناسب نباشد بتوانید ویدئو ها را با سرعت مناسب مشاهده کنید و تاخیری در نمایش نداشته باشید.

برای راهنمایی بیشتر توصیه میشود،فیلم آموزشی زیر رو تماشا کنید