درباره ما

گروه تولیدی اهرا دکوراتیو بعنوان یکی از اولین تولید کننده گان محصولات تزئینی سنگ مصنوعی  اعم از گلدان،جاشمعی،ظروف ،اکسسوری و غیره… وهمچنین انواع شمع های استوانه ای ،قلمی،شات،وارمر وموم عسلی درسال1399تاسیس گردیده است.

 

 

 و درادامه برنامه کاری مجموعه اقدام به طراحی وتولید انواع قالب های سیلیکونی گلدان،شمع وجاشمع و انواع اکسسوری به روش صنعتی و مدرن نمود.

 

ما با افتخاراعلام میکنیم که این تولیدی اولین محصول خود را از کارگاه 5 متری و با تولید انواع شمع های با کیفیت آغاز نمود و درکمتر از1سال با هدف توسعه کسب کار و باشناسایی نیاز بازار کشور شروع ب تولید انواع قالب های سیلیکونی بصورت صنعتی و مدرن و بهترین محصولات دکوراتیو بامتریال بتن پلیمری(سنگ مصنوعی) بابالاترین کیفیت با برند اهرا نمود.

 و با یاری خدا کارگاه تولیدی اهرا با کادر بسیار مجرب و تیم بسیار قوی  مشغول به تولید است.مدیریت کیفیت درتولیدات گروه تولیدی اهرا از مهمترین دغدغه‌های این تولیدی میباشد.محصولات تولیدی اهرا بخصوص فالب های سیلیکون مجموعه اهر رقیب اصلی محصولات خارجی است.

 

 

ما از همان ابتدا وبا شعار(طرح های اختصاصی از تولیدی اختصاصی)نوآوری و تولید با کیفیت را بعنوان ارزش اساسی در تولید محصولاتمان قرار دادیم تا بتوانیم محصولاتی با کیفیت جهانی و قیمت بسیار مناسب برای وضعیت اقتصادی کنونی جامعه در اختیار مشتریان عزیز قرار دهیم.

چشم انداز تولیدی اهرا دکوراتیو:تولیدی اهرا در چشم اندازخود درنظر داردبا اتکا به قدرت تولید،کیفیت عالی،قیمت بسیار مناسب و سرعت پاسخگویی برترین تولید کننده انواع قالب سیلیکونی در سطح کشور شده ومحصولات خود روبا افتخار ساخت ایران صادرنماید.

 

خدمات مجموعه اهرا:

قالب سازی حرفه ای انواع قالب اکسسوری ـ قالب گلدان ـ قالب شمع وجاشمع و قالب سنگ مصنوعی

دوره های آموزشی اهرا 

محصولات سنگ  مصنوعی

خدمات طراحی و پیرینت سه بعدی

قالبسازی اختصاصی